Atrakcje

Medulin to najbardziej na południe wysunięte miasteczko Istrii, słynące z malowniczych zatok oraz plaż. To spojony, otoczony lasami sosnowymi kurort turystyczny, polecany szczególnie rodzinom z dziećmi. Z myślą o turystach przygotowano wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie miejscu znajdą Państwo wiele szkół nurkowania, windsurfingu czy jazdy na nartach wodnych, wypożyczalni skuterów wodnych i innego sprzętu pływającego.

W mieście znajduje się 6 boisk piłki nożnej i stadion lekkoatletyczny. Dzięki swojemu klimatowi Medulin stał się ośrodkiem treningowym. Miasteczko często gości sportowców różnych dyscyplin z Chorwacji i Europy. Do pozostałych atrakcji sportowych można zaliczyć korty tenisowe , minigolf, bowling , rowery motocykle , które można oczywiście wypożyczyć. Medulin słynie z życia nocnego, dlatego jest chętnie odwiedzane przez młodzież. Na licznych tarasach tutejszych klubów miłośnicy wszelkich rytmów znajdą coś dla siebie. Miasto znane jest również z koncertów muzyki klasycznej , które odbywają się latem.

Smakoszy zaspokoi 40 restauracji , które oferują miejscowe specjalności. Jeśli nie przepadasz jedynie za całodniowym zażywaniem kąpieli słonecznych, tętniący życiem Medulin to dla Ciebie wymarzone miejsce na wakacje. Organizujemy wycieczki do Wenecji, Plitvickie Jeziora, rejs po wyspach Brjuni.